Головна » 2017 » Июнь » 30 » Моя боротьба з попелицею на капусті (тля)
14:20
Моя боротьба з попелицею на капусті (тля)

Боротьба з попелицею (тлею) на капусті, по-іншому не назвеш. Прийшла спека (про минулий рік), і почався масовий вихід попелиці на городах і в садах. Особливо якщо у вас дача, де ділянки близько одина від одної, то придивіться. Адже може швидко перекочувати з запущених городів. При огляді виявлено на капусті і відплодоносивших черешнях. Причому попелицю на капусті відразу й не видно. А коли заглянеш всередину між листям, на зростаючу головку капусти, повернеш трохи пальцем маленькі листочки, ось тут вона і виявиться. Така світло-зелена, майже не помітна. А спочатку я помітила тлю на горосі. Косила на мульчу і дивлюся, ось вона тут як тут. Сонечок майже не виявлено, так що потрібно обприскувати. Адже ця дрібнота дає більше 10 поколінь за літо, капусту може знищити.

Так у нас сталося одного разу з черешнею. Поки нас не було вдома, попелиці так бушувала, що з'їли вест приріст на кінцях гілок. Черешні стояли як обпалені вогнем. Всі кінці сантиметрів на 10 - 15 просо засохли і обсипалися. Оглянула все навколо. Мурашок особливо не видно. Так що боротьба з попелицею буде простіша. А то вже дуже ці малі трудівники люблять поїсти рідину цього шкідника. Так що й самі садові мурахи приносять і шкоду, і користь.

Є у мене накошенная ромашка аптечна. Завжди з весни сходить по городу, залишаю місце так 4 метра на 3 метра. Потім просто кошу і в купку. Буду застосовувати її, та ще часнику трохи додам. А щоб і підгодівлю провести, додам мікродобрив. Ще й сливу можна заодно обприскувати. На ній дуже любить селитися попелиця. Тим більше мої сливи прямо метр від пустиря.
Можна застосувати народні засоби боротьби з попелицею - настої і відвари, рослинні препарати захисту від шкідників.

Значить, для обприскування беру 1 кг ромашки аптечної, настоюю в гарячій воді (70 ° С) 12годин. Як раз до вечора буде готово. Зрозуміло, у вас може не виявитися такої кількості ромашки. Так поступіть простіше. Обприскуйте для боротьби проти попелиці часником. 2-3 головки часнику настояти в 5 літрах води 5годин. І не зайвим буде додати, що до таких розчинів господарське мило для прилипання. І саме мило теж можна застосовувати проти попелиці. Знайшла ще в своїх записах, що можна обприскувати суперфосфатом 10г на 10л води. Можете спробувати, буде і підгодівля. Ось така боротьба з попелицею на городі, купання травами.

 

Категория: Шкідники рослин | Просмотров: 112 | Добавил: Редактор | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Все смайлы
Код *: