Головна » 2017 » Июль » 15 » Мульчування грунту відео «Дім, сад, город» - телепередача
12:17
Мульчування грунту відео «Дім, сад, город» - телепередача

Про мульчування грунту на відео від телепередачі «Дім, сад, город». Ви потрапите в гості до садівника – городника Тетяни Ліневич. В органічному землеробстві цей засіб застосовуються для підтримання родючості грунту, збереження його від пересихання та вивітрювання. Під шаром мульчі утворюється добрий мікроклімат для розвитку рослин та життєдіяльності корисних мікроорганізмів. Також зменшується час потрібний для догляду за насадженнями.

З відео про мульчування грунту від телепередачі «Дім, сад, город» ви дізнаєтесь, які види мульчі можна застосовувати і де. Виникло питання, якого шару повинна буди мульча, якої товщини? Відповідь буде отримано.

Отримаєте поради що до добросусідства рослин в посадках. Метод змішаних культур садоводи підглянули у природи. В природних умовах певні товариства рослин утворюються самостійно. Вдале сусідство, як зазначила Тетяна Ліневич, між баклажанами і селерою, томатами і селерою чи петрушкою, томатами і капустою. Полуниця, суниця ж полюбляє поруч себе цибулю чи часник. 
Деякі рослини ставляться один до одного нейтрально. Що ж до невдалого сусідства, то це зокрема квасоля –горох, картопля – селера, томати – картопля, капуста – суниця.

 

Багато садівників – початківців допускають помилку при строках вкривання поверхні грунту. Прислухайтесь до порад, коли які операції проводити на своїй ділянці. Солома – гарний матеріал, але при перегниванні потребує азот, який забирає з грунту. Щоб рослини не страждали, поповнюйте його за допомогою рідких підживлень.

 

Колорадський жук дошкуляє баклажанам. Є що розповісти Тетяні й про це. Вам не вдається виростити гарні суниці та полуниці? Тоді вам слід подивитися цю телепередачу «Дім, сад, город». Відповіді знайдуться.

 

Дивитися безкоштовно онлайн відео - Мульчування грунту, телепередача «Дім, сад, город»

Категория: Догляд за рослинами, живлення | Просмотров: 139 | Добавил: Редактор | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Все смайлы
Код *: