Головна » 2017 » Июнь » 16 » Пасинкування помідор відео телепередача уДачні поради
22:48
Пасинкування помідор відео телепередача уДачні поради

Пасинкування помідор - справа не проста. Про це піде мова на відео телепередачі уДачні поради. В гостях у Ірини Божкевич, члена спілки садівників. Без томатів і город не город. Кожному хочеться отримати відмінний овоч гарного смаку і якості. Але не завжди справи складаються так, як того б хотілося. То хвороби долають, то догляд не забезпечений. А іноді і вся рослина гине, навіть не встигнувши віддати врожай.

Однією із запорук успіху буде така операція як пасинкування помідор. Як її правильно провести і піде мова на відео. Що ж це нам дає. Добре сформована рослина з усіх боків освітлюється сонцем, провітрюється. Не утворюється застою повітря і вологи, що призводять до ранньої захворюваності. Живильні речовини, одержувані томатом з грунту і підгодівлі, йдуть не на нарощування зеленої маси, а на плодоношення.

Вся ж складність полягає в тому, що низько-, високо- і середньо- рослі томати вимагають різного формування. Про це і піде мова. Так само ви можете почути такі поняття як Детермінантні й індетермінантні томати. Ця відмінність сортів по росту, з ним тісно пов'язане формування шляхом пасинкування. Помідори після цієї операції набувають доглянутого вигляду, витрачений час повернеться до вас разом з прекрасними плодами цього овочу.

Дивитися безкоштовно відео онлайн - пасинкування помідор від телепередачі уДачні поради

(Переклад відео телепередачі уДачні поради)
Практично кожен городник вирощує на своїй ділянці помідори. Комусь вдається зібрати хороший урожай, у когось рослини гинуть, у когось йдуть в одне бадилля. Насправді існує декілька хитрощів, завдяки яким кожен дачник зможе отримувати відмінні томати.

- Хорошого врожаю домогтися (розповідає Ірина Божкевич, член спілки садівників) можна загущеною посадкою. Помідори садять на відстані 50-60 см один від одного. Це культура самозапильна. Коли вони починають зацвітати, то пилок з однієї квітки перелітає на іншу. Відбувається запилення. Також збільшення врожаю можна домогтися, застосувавши пасинкування.


- Я чула, що пасинкування складна процедура.
- Складна процедура. Адже помідори бувають високо -, середньо-і низько- рослі. Низькорослі томати висотою від 50 до 70 см, вони практично не пасинкують або тільки один раз. У кожній пазусі рослини росте пагін. Ось його і потрібно прибрати. Акуратно при досягненні 7-8 см ми його обламуємо. Для чого обламувати, а не вирізати - щоб з інвентарем не перенести хворобу з однієї рослини на іншу через зріз. Залишаємо пеньок в 2 см. Тому руками пасинкуємо помідори (показано на відео уДачних порад). Залишаємо тільки верхню точку росту, перший пагін під квітковою гілочкою і другий під наступною гілочкою.

- Його не можна обламувати?
- Так, не пасинкуємо його. Отримуємо три основні гілки у томата. І більше помідор низькорослий не пасинкують. Інше все потрібно видалити. А нижній пасинок, який знаходиться практично біля землі можна залишити. Це роблять у високо -, середньо- і низько рослих. Це буде самостійна рослина, яку так само можна пасинкувати як основну.

Середньо-рослі помідори залишають в два стебла. Тобто верхня точка росту залишається і пагін під першою плодовою гілочкою.

- До яких пір не пізно пасинкувати томати, запитує на відео ведуча телепередачі «уДачні поради».
- Взагалі це роблять до самого серпня, навіть до його середини. Робити це потрібно постійно. Якщо упустити, то виросте цілий ліс і плодів буде абсолютно мало. Все піде в листову масу.

- Після того як на місці квітів зав'яжуться перші плоди кожну таку гілочку потрібно окремо підв'язати і закріпити під стелею теплиці. Тоді стиглі важкі плоди не обірвуть гілки і не впадуть на землю. А ви збережете урожай.

Категория: Відео - сад, город, квіти | Просмотров: 290 | Добавил: Редактор | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Все смайлы
Код *: