Головна » 2017 » Июнь » 30 » Рослинні препарати для захисту саду та городу
14:35
Рослинні препарати для захисту саду та городу

Можна використовувати для захисту саду та городу від шкідників та деяких хвороб рослинні препарати. Звичайно, хімічні способи боротьби з шкідниками саду та городу надійні. Але у нас і так багато в житті хімії. Тому, якщо наявність шкідників не катастрофічне, то не варто захоплюватися хімією.
Велику допомогу в боротьбі з хворобами та шкідниками в саду, на городі можуть надати рослинні препарати. На відміну від хімічних препаратів швидко розкладаються.
При роботі з рослинними препаратами використовувати ті ж запобіжні заходи, як і з хімічними засобами захисту. Запилення і обприскування проводять не пізніше ніж за 15 днів до збору врожаю.
Часто в розчин для кращого прилипання додають господарське мило. Його натирають на тертці, розчиняють в невеликій кількості теплої води, додають цю воду, обов'язково проціджуючи.

 
Рослина - шкідники проти яких вона застосовується - спосіб приготування

Цибуля ріпчаста - павутинні кліщі, попелиці - 200г лусок настояти 4 дні в 10 л води, процідити. Якщо залити гарячою водою, то обприскування можна проводити через добу.

Тютюн - тля, гусениці, пиляльщики, мідяниці, трипси - 400 г сировини подрібнити і настояти 2 доби в 10 л води. Процідити, розбавити в два рази. Перед обприскуванням додати 40 г господарського мила.
Відвар 400 г сировини кип'ятити в 10 л води 2години. Після охолодження розвести водою в 2 рази. І так само додати мило.

Томат - гусениці, личинки пиляльщика - 4 кг свіжих стебел (пасинки, наприклад) кип'ятити 30 хвилин на невеликому вогні. Процідити, розбавити водою в 3 рази, додати 40 г мила на 10 літрів.

Ромашка аптечна - сисні шкідники, лічинки пиляльщика, дрібні гусениці метеликів - 1кг сухої сировини настояти у 10 л гарячої води 12годин. Відфільтрувати, додати 40г мила на 10 л.

Деревій звичайний - сисні шкідники, лічинки пиляльщика, дрібні гусениці, попелиці, мідяниці - 800г сухої сировини залити 10л окропу, настояти 36 годин або кип'ятити 30 хвилин. До 10 л розчину додати 40г мила.

Полин гіркий - листогризучі гусениці метеликів і личинки пиляльщика - 1 кг добре пров'яленої сировини кип'ятять 15 хвилин в невеликій кількості води, охолоджують, проціджують і доводять обсяг до 10 літрів. Додають 40 г мила.

Кульбаба лікарська - попелиці, мідяниці, павутинні кліщі - 300 г подрібненого коріння або 400 г свіжого листя настояти 1 - 2 години на 10л теплої води до 40 ° С. Процідити.

Картопля - попелиця, павутинний кліщ, гусениці метеликів, які ушкоджують капусту - 1,2 кг зеленого або 0,8 кг сухого бадилля настояти у 10 л теплої води, процідити. Додати 40г мила.

Чорнобривці - попелиця - 0,5 відра сухих рослин з квітами залити теплою водою. Настоювати 2 доби, процідити, додати мила.

Часник - попелиця, павутинний кліщ - 100г будь-якої сировини подрібнити, настояти в 10 л води протягом доби і відразу використовувати для обприскування.

Щавель кінський - попелиця, хрестоцвітні клопи - 300 г подрібненого коріння настояти в 10 л води протягом 2 - 3 годин, процідити.

Лопух - листогризучі гусениці метеликів - 0,5 відра мелкопорубане листя настояти у відрі води протягом 3 діб. Процідити і не розводячи водою обприскувати.

Так само можна використовувати настої лушпиння цибулі, хрону, молочаю, дельфініума.

Категория: Засоби захисту рослин | Просмотров: 228 | Добавил: Редактор | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Все смайлы
Код *: