Головна » 2017 » Июнь » 17 » Троянди в червні, догляд за трояндами на ділянці
00:48
Троянди в червні, догляд за трояндами на ділянці

Троянди в червні це вибух фарб. Догляд за трояндами на ділянці в цей час включає багато сторін, від яких залежатиме подальший розвиток рослини протягом літа. Зголоднілі шкідники буквально накидаються на молоде соковите листя, бутони. Тому приділіть увагу вашому вихованцеві та допоможіть впоратися з різними напастями.

Червень. Троянди вже набралися сил, активно ростуть. Потрібно обов'язково провести підживлення, тому що саме в цьому місяці починає цвісти більшість сортів. Найпростіший спосіб це використання повних мінеральних добрив. На один кущ беремо 40 грам. Звичайно набагато краще застосувати природні добрива. Беремо гноївки на 10 частин води 1 частина і настоюємо. Одного відра буде достатньо на 2 великих або 3 куща поменше. Можна настояти зелені трав (рідкий компост), додати туди золи, трохи інших добрив. Таку бовтанку проціджують, розводять водою і поливають під кущ в якості повного мінерального добрива.
При внесенні підгодівлі стежте, щоб не рослинах не залишалося крапель розчинів, змивайте їх водою.

Троянди в червні вимагають інших турбот. Після дощів, поливу проводите розпушування, щоб не росли бур'яни, не було кірки, що заважає корінню дихати. Якщо є можливість, то підсипайте компост, перегній в якості мульчі. Мульча оберігає поверхню землі від швидкого пересихання.

Якщо ви хочете отримати велику квітку, то в період бутонізації видаляйте зайві бутони, залишаючи найкращий. Якщо ж вам все одно, то не видаляйте, тоді цвітіння буде більш тривалим за рахунок великої кількості бутонів.

Обов'язково вирізайте поросль. Не забувайте, що щеплену на шипшину троянду можна втратити при неправильному догляді.

Догляд за трояндами на ділянці полягає і в своєчасному поливі. У червні буде потрібно до 3-х поливів. Не забуваймо, що це період активного росту, цвітінні. Можна полив (навіть краще) поєднати з підгодівлею.

Обов'язково видаляйте відцвілі квіти. Не затримуйтесь з цією процедурою. Так рослина даремно не буде витрачати сили, та й нові бутони швидше виростуть. Видаляють бутон з 2 - 5 листами нижче. Якщо ви зрізуєте троянду на букет, то залишайте 4 бруньки.

Троянди в червні уражаються шкідниками та хворобами. Наприкінці весни та на початку літа активізуються попелиці, листовійки. Гусениць листовійок можна просто прибрати вручну. А ось тля це зовсім інше. Вона швидко розвивається і може знищити верхівки пагонів, бутони. Тут одним ручним збором не допомогти. Для боротьби з попелицею на початкових етапах ураження досить використовувати найпростіші засоби, такі як розчин мила, настої трав. Вони досить таки ефективні, нешкідливі. Хімічні засоби (карбофос, рогором та інші) застосовуйте, якщо у вас немає можливості часто спостерігати і доглядати за трояндами на ділянці. Вибирайте що вам зручніше. Ми вже писали детально про народні засоби боротьби з попелицею, а таож про зелену розанну попелицю.
Засоби від попелиці зазвичай допомагають боротися і з листовійками.

Перепади вологості та температури можуть стимулювати розвиток борошнистої роси. Це захворювання вражає багато рослин, на жаль троянду в тому числі. Якщо борошниста роса була помічена в попередні роки або ви хочете просто провести профілактичні обприскування, то використовуйте спеціальні препарати (їх багато у продажу). А ось бордоскую суміш брати не бажано, вона зіпсує зовнішній вигляд квітів, забруднивши їх.
Троянди в червні вимагають два обприскування від борошнистої роси. Краще чергувати препарати. Наприклад, перший раз візьміть Каратан, потім Цинеб. Так буде більше ефекту. Обприскування проводите у вечірній час, а не під палючими променями сонця.

Як варіант можна використовувати настій коров'яку. На 5 літрів води взяти 1 кг коров'яку. Після настоювання відцідити, додати розчин мила для прилипання. Це буде засіб боротьби з хворобами та позакореневе підживлення. Такі саморобні розчини завжди спочатку потрібно перевірити, тобто бризніть на траву, наприклад. Зачекайте годинку, чи не буде опіку. Просто з курячого посліду, коров'яку виходять дуже концентровані розчини.

Червень це старт літніх робіт. Як ви його почнете, який догляд за трояндами на ділянці буде в цей період, так і будуть розвиватися ваші квіти далі. Набравшись сил, вони зможуть протистояти негараздам і радувати своїми барвами до морозів.

Категория: Календарі сезонних робіт | Просмотров: 264 | Добавил: Редактор | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Все смайлы
Код *: