Головна » 2017 » Август » 1 » Троянди в липні, догляд за трояндами на дачі, ділянці
06:35
Троянди в липні, догляд за трояндами на дачі, ділянці

Літо в самому розпалі. Догляд за трояндами на дачі, ділянці вирує, справ багато. Троянди в липні активно ростуть, цвітуть, радують нас своїми барвами і ароматами. Вже майже пройшла перша хвиля цвітіння і потрібно підготувати кущі до другої. Видаляються своєчасно відцвітіни, проводитися остаточна обрізка. Слабкі, зростаючі всередину пагони відразу видаляються. Не давайте їм тягнути сили.
Що робити з жировими пагонами. Вони швидко тягнутися вгору, можуть перегнати у висоту весь куща. Щоб цього не сталося, обрізаємо їх на 2/3. У наступному році вони дадуть багато квітів за рахунок зростання бічних пагонів.

Активне зростання вимагає багато поживних елементів. У цьому випадку догляд за трояндами на дачі, ділянці полягає у внесенні підгодівлі. Це можуть бути витяжки з посліду, гною, трави. Можна використовувати мінеральні добрива - калійної солі 15 грам, суперфосфату 40 грам, селітри 15 грам на кущ. Поєднувати внесення добрив з поливом і наступним розпушуванням.

Роза в червні вимагає регулярного поливу. Це самий жаркий місяць і тому поливати потрібно рясно 3 - 4 рази, не даючи після підсихання утворюватися кірці. Тобто обов'язково рихлимо.

Поєднання спекотної та вологої погоди може спровокувати розвиток борошнистої роси троянди. Найпростіший засіб для обробки витяжка з 1 кг коров'яку на 5 літрів води. Таких обробок буде потрібно до 4-х. Можна скористатися хімічними препаратами - каратаном, фундазолом,цинебом, купрозаном. Застосовувати відповідно інструкції. Можна спробувати мідно - мильний розчин. На 15 грам мідного купоросу, беремо розчин з 200 грам господарського мила (розчинити у воді, процідити) на 10 літрів води. Запитуйте у себе в магазинах, зараз великий спектр препаратів для викорінення цього захворювання.

Догляд за трояндами на дачі, ділянці в червні передбачає і боротьбу зі шкідниками. У цей час особливо докучає попелиця, кліщі. Оскільки троянду ми не вживаємо в їжу (за рідкісним винятком), можете застосувати для обробок хімію. Перераховувати не будемо. У магазинах вам запропонують масу препаратів. Якщо ви прихильник більш простих, народних засобів, то ми підібрали рецепти рослинних настоїв проти шкідників.

Фундазол (на 10 літрів води 15 грам), цинеб (40 грам) або 1% розчин бордоської рідини допоможе проти чорної плямистості листя, обробляти потрібно не тільки рослину, але і землю навколо куща (пристовбурні кола).

Доглядаємо за трояндами на дачі, ділянці і насолоджуємося результатами нашої праці.

Категория: Календарі сезонних робіт | Просмотров: 228 | Добавил: Редактор | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Все смайлы
Код *: